| Item | AL4-20 |
| Capaciteit | 20L/20kg |
| Nettogewicht | 24 kg |
| Startgewicht | 55 kg |
| Mondstuk: | 2 centrifugaalsproeiers |
| Spuitbreedte | 7-9m |
| Spuitefficiëntie | 9-12 hectare/uur |
| Spuitstroom | 3,5-4 l/min |
| Vliegtijd | 10 minuten |
| Spuitsnelheid | 0-10 m/s |
| Batterij | 14S 22000 mAh slimme batterij |
| Oplader | 3000W 60A slimme oplader |
| Luchtweerstand | 10 m/s |
| Vlieghoogte | 0-60 m |
| Vliegradius | 0-1500 m |
| Spreidingsgrootte | 2400*2460*630 mm (±10 mm) |
| Opgevouwen formaat | 955*640*630 mm (±10 mm) |
Voor meer informatie kunt u een bericht achterlaten of contact met ons opnemen door op de WhatsApp-knop aan de rechterkant te klikken.
We zullen zo spoedig mogelijk antwoorden. Dank u wel!