| Model | AL4-10L |
| Pesticidentank | 10L |
| Structuur | Opvouwbare paraplu |
| Nettogewicht | 12 kg |
| Startgewicht | 26 kg |
| Batterijcapaciteit | 12s 16000mAh*1 stuk |
| Spuitsnelheid | 0-10 m/s |
| Spuitbreedte | 4-5,5 m |
| Spuitmond nr. | 4 stuks |
| Spuitstroom | 1,5-2 l/min |
| Spuitefficiëntie | 5-6 hectare/uur |
| Luchtweerstand | 10 m/s |
| Spreidingsgrootte van drones | 1100*1100*600 mm |
| Drone in opgevouwen formaat | 690*690*600 mm |
Aolan Sprayer drone company biedt OEM/ODM-services aan. Wij zijn groothandel in landbouwsproeidrones en zoeken distributeurs en agenten over de hele wereld.

Handmatige modus:
Handmatige bediening met afstandsbediening. Geïntegreerde afstandsbediening. Ondersteunt Bluetooth- en USB-verbinding. Grondstation, beeldoverdracht.
Automatische modus:
Autonoom vliegen met een app.
Ondersteuning voor meerdere talen: Engels, Spaans, Russisch, Portugees, enz.
Planning van vliegroutes.
Ondersteuning bieden bij spuitwerkzaamheden, zowel overdag als 's nachts.
FPV-systeem met HD-camera en LED-nachtverlichting geïnstalleerd.
- Breed gezichtsveld van 120 graden, voor een veiligere vlucht.
- Verdubbeld helder nachtzicht, waardoor er meer mogelijkheden zijn om 's nachts te sproeien.
Hier komt de titel.
De semi-automatische PET-flessenblaasmachine, flessenmaakmachine, flessenvormmachine en PET-flessenproductiemachine is geschikt voor de productie van PET-plastic containers en flessen in alle vormen.
Hier komt de titel.
De semi-automatische PET-flessenblaasmachine, flessenmaakmachine, flessenvormmachine en PET-flessenproductiemachine is geschikt voor de productie van PET-plastic containers en flessen in alle vormen.
De sproeidrone met terreinvolgradar kan de terreinomgeving in realtime detecteren en de vlieghoogte automatisch aanpassen. Zo kan de drone zich aanpassen aan wisselend terrein.
Het obstakeldetectieradarsysteem detecteert obstakels en de omgeving in alle omstandigheden, ongeacht stof en lichtvervuiling. Automatische obstakeldetectie en aanpassing van de vliegeigenschappen zorgen voor een veilige vlucht tijdens het sproeien.