(1) Een motor is een apparaat dat elektrische energie omzet in mechanische energie en is samengesteld uit een stator, rotor, ijzeren kern, magnetisch staal en andere componenten. De motor van de UAV is in de eerste plaats een borstelloze motor die neerwaartse stuwkracht genereert door middel van draaiende propellers.
(2) ESC verwijst naar de elektronische regelaar, waarvan de primaire taak is om het stuursignaal van de vluchtbesturingskaart om te zetten in de grootte van de motorstroom om de snelheid ervan te regelen.
(3) Een propeller is een apparaat dat de rotatie-energie van een motor omzet in stuwkracht of lift.
(4) De batterij van de drone is vaak een lithium-polymeerbatterij met hoge ontladingssnelheid, die zich onderscheidt door zijn hoge energiedichtheid, lichte gewicht en hoge stroomweerstandswaarde.
| Model | AL4-22 |
| Pesticidentank | 22L |
| Structuur | Opvouwbare paraplu |
| Nettogewicht | 19,5 kg |
| Startgewicht | 55 kg |
| Batterijcapaciteit | 14S 22000 mAh*1 stuk |
| Spuitsnelheid | 0-10 m/s |
| Spuitbreedte | 7-9 m |
| Spuitmond nr. | 8 stuks |
| Spuitstroom | 3,5-4 l/min |
| Spuitefficiëntie | 9-12 hectare/uur |
| Luchtweerstand | 10 m/s |
| Spreidingsgrootte van drones | 2025*1970*690 mm |
| Drone in opgevouwen formaat | 860*730*690 mm |
Aolan Sprayer drone company biedt OEM/ODM-services aan. Wij zijn groothandel in landbouwsproeidrones en zoeken distributeurs en agenten over de hele wereld.

Handmatige modus:
Handmatige bediening met afstandsbediening. Geïntegreerde afstandsbediening. Ondersteunt Bluetooth- en USB-verbinding. Grondstation, beeldoverdracht.
Automatische modus:
Autonoom vliegen met app
Ondersteuning voor meerdere talen: Engels, Spaans, Russisch, Portugees, enz.
Planning van vliegroutes
Ondersteuning bieden bij spuitwerkzaamheden, zowel overdag als 's nachts.
FPV-systeem met HD-camera en LED-nachtverlichting geïnstalleerd.
- Breed gezichtsveld van 120 graden, voor een veiligere vlucht.
- Verdubbeld helder nachtzicht, waardoor er meer mogelijkheden zijn om 's nachts te sproeien.
Hier komt de titel.
De semi-automatische PET-flessenblaasmachine, flessenmaakmachine, flessenvormmachine en PET-flessenproductiemachine is geschikt voor de productie van PET-plastic containers en flessen in alle vormen.
Hier komt de titel.
De semi-automatische PET-flessenblaasmachine, flessenmaakmachine, flessenvormmachine en PET-flessenproductiemachine is geschikt voor de productie van PET-plastic containers en flessen in alle vormen.
De sproeidrone met terreinvolgradar kan de terreinomgeving in realtime detecteren en de vlieghoogte automatisch aanpassen. Zo kan de drone zich aanpassen aan wisselend terrein.
Het obstakeldetectieradarsysteem detecteert obstakels en de omgeving in alle omstandigheden, ongeacht stof en lichtvervuiling. Automatische obstakeldetectie en aanpassing van de vliegeigenschappen zorgen voor een veilige vlucht tijdens het sproeien.