1. Flexibel en eenvoudig.
De sproeidrone biedt krachtige mogelijkheden voor ultralage vluchten, flexibele en eenvoudige sproeitechnologie tijdens de vlucht en een hoge veiligheidsfactor. De sproeitechnologie maakt gebruik van sproeien op ultralage hoogte, waardoor de nevelverspreiding naar niet-bespoten gebieden wordt verminderd. Door de aanzienlijke toename van het gebruik van pesticiden is het sproeien van pesticiden met drones de afgelopen jaren uitgegroeid tot een van de snelstgroeiende technologische gebieden.
2. Economisch en veilig.
Het gebruik van sproeidrones stelt medewerkers in staat om pesticiden op afstand toe te passen, weg van de sproeiomgeving, waardoor het risico op vergiftiging en hitteberoerte wordt vermeden. Bovendien gebruikt de drone een specifieke bereiding die deel uitmaakt van de ultra-lage-volumetoepassingstechnologie, slechts 300-500 ml (inclusief water) per mu, wat de pesticidenefficiëntie met meer dan 30% kan verhogen, water en medicijnen bespaart en milieuvriendelijker is.
3. Efficiënt en samenhangend.
De sproeidrone heeft een hoge sproei-efficiëntie. Het sproeioppervlak bedraagt 1 tot 2 hectare per minuut, en het sproeioppervlak tussen de 200 en 300 hectare per dag, wat vergelijkbaar is met de werkprestaties van 20 tot 80 personen. Bovendien kan de sproeihoogte variëren tussen 0,5 en 2 meter. De enorme luchtstroom die wordt gegenereerd door de naar beneden gerichte spiraalvormige vleugel stuwt de vloeibare bestrijdingsmiddelen rechtstreeks naar de voor- en achterkant van de gewasbladeren en de basis van de stengel, wat resulteert in een sterke op- en neerwaartse penetratie, minimale drift en fijne neveldruppels. De besproeiing is daardoor gelijkmatig.
| Model | AL6-30 |
| Pesticidentank | 30L |
| Structuur | Opvouwbare paraplu |
| Nettogewicht | 24,5 kg |
| Startgewicht | 70 kg |
| Batterijcapaciteit | 14s 28000 mAh |
| Spuitsnelheid | 0-10 m/s |
| Spuitbreedte | 8-10 m |
| Spuitmond nr. | 8 stuks |
| Spuitstroom | 3,5-4 l/min |
| Spuitefficiëntie | 12-15 hectare/uur |
| Luchtweerstand | 10 m/s |
| Spreidingsgrootte van drones | 2865*2645*750 mm |
| Drone in opgevouwen formaat | 1435*940*750 mm |
Aolan Sprayer drone company biedt OEM/ODM-services aan. Wij zijn groothandel in landbouwsproeidrones en zoeken distributeurs en agenten over de hele wereld.

Handmatige modus:
Handmatige bediening met afstandsbediening. Geïntegreerde afstandsbediening. Ondersteunt Bluetooth- en USB-verbinding. Grondstation, beeldoverdracht.
Automatische modus:
Autonoom vliegen met app
Ondersteuning voor meerdere talen: Engels, Spaans, Russisch, Portugees, enz.
Planning van vliegroutes
Ondersteuning bieden bij spuitwerkzaamheden, zowel overdag als 's nachts.
FPV-systeem met HD-camera en LED-nachtverlichting geïnstalleerd.
- Breed gezichtsveld van 120 graden, voor een veiligere vlucht.
- Verdubbeld helder nachtzicht, waardoor er meer mogelijkheden zijn om 's nachts te sproeien.
Hier komt de titel.
De semi-automatische PET-flessenblaasmachine, flessenmaakmachine, flessenvormmachine en PET-flessenproductiemachine is geschikt voor de productie van PET-plastic containers en flessen in alle vormen.
Hier komt de titel.
De semi-automatische PET-flessenblaasmachine, flessenmaakmachine, flessenvormmachine en PET-flessenproductiemachine is geschikt voor de productie van PET-plastic containers en flessen in alle vormen.
De sproeidrone met terreinvolgradar kan de terreinomgeving in realtime detecteren en de vlieghoogte automatisch aanpassen. Zo kan de drone zich aanpassen aan wisselend terrein.
Het obstakeldetectieradarsysteem detecteert obstakels en de omgeving in alle omstandigheden, ongeacht stof en lichtvervuiling. Automatische obstakeldetectie en aanpassing van de vliegeigenschappen zorgen voor een veilige vlucht tijdens het sproeien.