1. Milieuvriendelijke en veilige bemesting levert positieve resultaten op.
De sproeiers bedienen het gewasbeschermingssysteem op afstand, waardoor gebruikers niet snel worden beïnvloed door de medicijnen en vergiftiging en hitteberoerte worden voorkomen. Er is geen gevaar voor het milieu en de pesticidevloeistof kan op vooraf bepaalde hoogtes worden gespoten.
De enorme luchtstroom die door de rotor van de drone wordt gegenereerd, verstikt de vloeibare insecticiden onmiddellijk op alle niveaus van het gewas. Door de luchtstroom kunnen de insecticiden diep doordringen in de wortels en bladeren van de gewassen, waardoor plagen niet kunnen ontsnappen. Deze methode is onschadelijk voor het milieu.
2. Waterbesparing en gelijkmatig sproeien
Het zeer efficiënte vliegtuig kan 1-2 hectare per minuut besproeien en 300-600 hectare land per dag bestrijken (berekend over 6-8 uur), wat overeenkomt met de productiviteit van 30-100 werknemers en arbeidskosten bespaart. Dankzij de perfecte sproeiwerking kan de drone chemicaliën tot op 1,5-3 meter van de gewassen spuiten. De luchtstroom heeft een hoge penetratiekracht, waardoor drift wordt verminderd, en de fijne en homogene neveldruppels zorgen voor een rendement van meer dan 30%.
3. Eenvoudig onderhoud en eenvoudige medicijnvervanging.
Het is eenvoudig om een sproeidrone te leren gebruiken. De drone kan verticaal opstijgen en landen op een klein, vlak stuk grond in het veld, en de bediening is flexibel en gemakkelijk.
| Model | AL4-22 |
| Pesticidentank | 22L |
| Structuur | Opvouwbare paraplu |
| Nettogewicht | 19,5 kg |
| Startgewicht | 55 kg |
| Batterijcapaciteit | 14s 22000 mAh*1 stuk |
| Spuitsnelheid | 0-10 m/s |
| Spuitbreedte | 7-9 m |
| Spuitmond nr. | 8 stuks |
| Spuitstroom | 3,5-4 l/min |
| Spuitefficiëntie | 9-12 hectare/h |
| Luchtweerstand | 10 m/s |
| Spreidingsgrootte van drones | 2025*1970*690 mm |
| Drone in opgevouwen formaat | 860*730*690 mm |
Aolan Sprayer dronebedrijf biedt OEM/ODM-services aan. Wij zijn een groothandel in landbouwsproeidrones en zoeken distributeurs en agenten over de hele wereld.

Handmatige modus:
Handmatige bediening met afstandsbediening. Geïntegreerde afstandsbediening. Ondersteunt Bluetooth- en USB-verbinding. Grondstation, beeldoverdracht.
Automatische modus:
Autonoom vliegen met app
Ondersteuning voor meerdere talen: Engels, Spaans, Russisch, Portugees, enz.
Planning van vliegroutes
Ondersteuning bieden bij spuitwerkzaamheden, zowel overdag als 's nachts.
FPV-systeem met HD-camera en LED-nachtverlichting geïnstalleerd.
- Breed gezichtsveld van 120 graden, voor een veiligere vlucht.
- Verdubbeld helder nachtzicht, waardoor er meer mogelijkheden zijn om 's nachts te sproeien.
Hier komt de titel.
De semi-automatische PET-flessenblaasmachine, flessenmaakmachine, flessenvormmachine en PET-flessenproductiemachine is geschikt voor de productie van PET-plastic containers en flessen in alle vormen.
Hier komt de titel.
De semi-automatische PET-flessenblaasmachine, flessenmaakmachine, flessenvormmachine en PET-flessenproductiemachine is geschikt voor de productie van PET-plastic containers en flessen in alle vormen.
De sproeidrone met terreinvolgradar kan de terreinomgeving in realtime detecteren en de vlieghoogte automatisch aanpassen. Zo kan de drone zich aanpassen aan wisselend terrein.
Het obstakeldetectieradarsysteem detecteert obstakels en de omgeving in alle omstandigheden, ongeacht stof en lichtvervuiling. Automatische obstakeldetectie en aanpassing van de vliegeigenschappen zorgen voor een veilige vlucht tijdens het sproeien.